Note: If you wish to print this list, please use a
browser that supports page-break-after. As of early 2016 I cannot
recommend Chrome, Firefox, Opera or Safari for this. Internet Explorer
(and Edge) actually gets things right for a change.
Ardingly
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
23 | I Andrews / S Radosevic
(H) | MasH/I.2x | |
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
278 | Grant Johnson | MasG.1x | 12:52pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
401 | Annunciata Ings | W.J16.1x | 15:01pm at
Cowey Sale
|
Barn Elms
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
35 | I Ralph / I Fawcett | W.J15.2x | 09:04am at
Cowey Sale
|
36 | M Weiler / V Upton | W.J15.2x | 09:04am at
Cowey Sale
|
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
101 | O Berg de Kerangal / A Kucharsky | J16.2x | 10:40am at
Cowey Sale
|
120 | C Upton / E McDougall | W.J16.2x | 10:46am at
Cowey Sale
|
121 | S Collins / S Davidson | W.J16.2x | 10:46am at
Cowey Sale
|
125 | E Dalle / A Turner | W.J16.2x | 10:49am at
Cowey Sale
|
170 | Zakariah Hillman | J15.1x | 10:58am at
Cowey Sale
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
292 | India Ralph | W.J15.1x | 13:01pm at
Cowey Sale
|
293 | Maya Weiler | W.J15.1x | 13:01pm at
Cowey Sale
|
294 | Isabelle Fawcett | W.J15.1x | 13:04pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
310 | N Hymans / G Oldfield | W.J18.2x | 14:22pm at
Cowey Sale
|
316 | Z Hillman / J Morris-Walton | J15.2x | 14:25pm at
Cowey Sale
|
365 | Otto Berg de Kerangal | J16.1x | 14:52pm at
Cowey Sale
|
370 | Alex Kucharsky | J16.1x | 14:55pm at
Cowey Sale
|
392 | Ella McDougall | W.J16.1x | 15:01pm at
Cowey Sale
|
395 | Celeste Upton | W.J16.1x | 15:01pm at
Cowey Sale
|
Bournemouth Collegiate
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
108 | T Dowdeswell / M ILLSON | J16.2x | 10:32am at
Walton R.C.
|
132 | P Driscoll / B Williams | W.J16.2x | 10:38am at
Walton R.C.
|
134 | C Farrier-Case / J Booth | W.J16.2x | 10:38am at
Walton R.C.
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
235 | C Moyse-Bartlett / F Ashley | J17.2x | |
303 | Molly Cartwright-Tickle | W.J15.1x | 13:17pm at
Walton R.C.
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
383 | Valen Giacchetto | J16.1x | 14:47pm at
Walton R.C.
|
390 | Finley Squire | J16.1x | 14:53pm at
Walton R.C.
|
Bentham BC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
258 | Matthias Koepp | MasE.1x | 12:43pm at
Cowey Sale
|
Bradford on Avon
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
1 | M Harden / R Stephens | MasF.2x | 08:58am at
Cowey Sale
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
264 | Matthew Harden | MasF.1x | 12:46pm at
Cowey Sale
|
265 | Roger Stephens | MasF.1x | 12:46pm at
Cowey Sale
|
Bryanston Sch
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
72 | Charlie Biggs | J17.1x | 09:11am at
Walton R.C.
|
73 | Harry Beedham | J17.1x | |
75 | Joe Stobart-Hook | J17.1x | 09:11am at
Walton R.C.
|
77 | Tom Pittaway | J17.1x | 09:11am at
Walton R.C.
|
78 | Alex Barwood | J17.1x | 09:11am at
Walton R.C.
|
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
97 | S Berry / J Niquette | J16.2x | 10:23am at
Walton R.C.
|
127 | O Ferguson / A Pittaway | W.J16.2x | 10:35am at
Walton R.C.
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
229 | T Pittaway / A Barwood | J17.2x | 12:56pm at
Walton R.C.
|
230 | J Stobart-Hook / C Biggs | J17.2x | 12:56pm at
Walton R.C.
|
Division 4 - Start Time 15:30
BTC Southampton
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
273 | Malcolm Hume | MasF.1x | 12:52pm at
Cowey Sale
|
291 | Ray Green (J) | MasH/I/J.1x | 13:01pm at
Cowey Sale
|
307 | Gail Kenton (D) | WMasD/E/F/G.1x | 13:07pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
347 | Adam Ratcliffe | Sen.1x Band 3 | 14:40pm at
Cowey Sale
|
352 | Emily Green | W.Sen.1x Band 1 | 14:46pm at
Cowey Sale
|
Burway RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
84 | Connell Dawson | J17.1x | 09:14am at
Walton R.C.
|
85 | Joshua Dalby-Quenet | J17.1x | 09:14am at
Walton R.C.
|
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
136 | J Marton / E Green | W.J16.2x | 10:38am at
Walton R.C.
|
215 | Indianna Grayer | W.J17.1x | |
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
245 | Alistair Ross | MasC.1x | 13:02pm at
Walton R.C.
|
253 | Fikret Ozer | MasD.1x | 13:08pm at
Walton R.C.
|
302 | Emmie Green | W.J15.1x | |
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
385 | Adam du Toit | J16.1x | 14:50pm at
Walton R.C.
|
425 | Jessica Marton | W.J16.1x | 15:14pm at
Walton R.C.
|
Christchurch RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
126 | A Tate / S Hobby | W.J16.2x | 10:35am at
Walton R.C.
|
192 | Caitlin Lockey | W.J18.1x | 11:08am at
Walton R.C.
|
197 | Abbie Slatford | W.J18.1x | 11:11am at
Walton R.C.
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
221 | E McLean / T Walker | J18.2x | 12:50pm at
Walton R.C.
|
231 | X Jebb / M Volungevicius | J17.2x | 12:56pm at
Walton R.C.
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crabtree BC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
93 | H Pooley / G Pooley | Sen.2x Band 1 | 10:37am at
Cowey Sale
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
260 | Robert Foster | MasE.1x | 12:43pm at
Cowey Sale
|
Elizabethan BC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
337 | Sam Meijer | Sen.1x Band 1 | |
Eton Excelsior
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
3 | G Robertson / A Emodi | MasF.2x | 08:58am at
Cowey Sale
|
14 | K Cariven / N Wincomb
(C) | MasB/C.2x | 09:01am at
Cowey Sale
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
239 | Jack Barrett | MasB.1x | 12:34pm at
Cowey Sale
|
Gordon's Sch
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
51 | I Kypri / M Spink | W.J15.2x | 09:05am at
Walton R.C.
|
66 | Jake Andrews | J18.1x | 09:08am at
Walton R.C.
|
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
105 | T McNair / B Shorter | J16.2x | 10:29am at
Walton R.C.
|
188 | Emilia Hewetson | W.J18.1x | 11:08am at
Walton R.C.
|
211 | Immie Spink | W.J17.1x | 11:17am at
Walton R.C.
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
219 | J Clarke / J Gibson | J18.2x | 12:50pm at
Walton R.C.
|
300 | Ella Pollock | W.J15.1x | 13:14pm at
Walton R.C.
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
318 | R Nixon / C Quinnell | J15.2x | 14:26pm at
Walton R.C.
|
319 | D Brocklebank / O Roberts | J15.2x | 14:26pm at
Walton R.C.
|
320 | T Richell / L Robson-Sankey | J15.2x | 14:26pm at
Walton R.C.
|
Guildford RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
10 | M Fleming / A Nelson
(E) | MasD/E.2x | |
16 | T Cocking / C Carlisle
(C) | MasB/C.2x | 09:01am at
Cowey Sale
|
18 | D Hennessy / C Horler
(B) | MasB/C.2x | 09:01am at
Cowey Sale
|
20 | J Johnson / A Gleichmann | W.MasB.2x | 09:04am at
Cowey Sale
|
21 | J Lion / H Madzhurova | W.MasB.2x | 09:04am at
Cowey Sale
|
25 | P Morley / A Paikin
(H) | MasH/I.2x | 09:04am at
Cowey Sale
|
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
112 | D Hennessy / A Nelson | Sen.2x Band 2 | |
113 | C Horler / W Burrow | Sen.2x Band 2 | 10:43am at
Cowey Sale
|
114 | T Cocking / B Swan | Sen.2x Band 2 | 10:43am at
Cowey Sale
|
119 | A Marshall / E Richens | W.Sen.2x Band 1 | 10:43am at
Cowey Sale
|
139 | E Falloon / A Painter | W.Sen.2x Band 2 | |
140 | H Gray / R Dalton | W.Sen.2x Band 2 | 10:52am at
Cowey Sale
|
142 | A Painter / D Hodges | W.Sen.2x Band 2 | |
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
251 | Dan Wood | MasD.1x | 12:37pm at
Cowey Sale
|
283 | Helen Gray | W.MasB.1x | 12:58pm at
Cowey Sale
|
289 | Peter Morley (I) | MasH/I/J.1x | 12:58pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
331 | A Marshall / D Wood
(C) | Mx.MasC/D/E.2x | 14:28pm at
Cowey Sale
|
348 | William Burrow | Sen.1x Band 3 | 14:40pm at
Cowey Sale
|
429 | Jessica Tolkien | W.Sen.1x Band 2 | 15:07pm at
Cowey Sale
|
431 | Rachel Dalton | W.Sen.1x Band 2 | 15:07pm at
Cowey Sale
|
432 | Hristina Madzhurova | W.Sen.1x Band 2 | 15:07pm at
Cowey Sale
|
Kingston RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
33 | S Sakharet / A Jenkins | W.J15.2x | 08:59am at
Walton R.C.
|
34 | H Norman / A Fraser | W.J15.2x | 08:59am at
Walton R.C.
|
38 | R Lanch / I Sandford | W.J15.2x | 08:59am at
Walton R.C.
|
46 | I Edwards / I Govin | W.J15.2x | 09:02am at
Walton R.C.
|
60 | Ben Hughes | J18.1x | 09:05am at
Walton R.C.
|
61 | William Svensson | J18.1x | 09:08am at
Walton R.C.
|
70 | Isaac Manz | J17.1x | |
80 | Joshua Parker | J17.1x | |
Division 2 - Start Time 11:30
Division 3 - Start Time 13:30
Division 4 - Start Time 15:30
Lady E Holles
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
115 | H Morris / M Murray | W.Sen.2x Band 1 | Own club |
116 | E Cox / A Canas Molteni | W.Sen.2x Band 1 | Own club |
117 | E Guthrie / C Adams | W.Sen.2x Band 1 | Own club |
118 | M Parker / S Pal | W.Sen.2x Band 1 | Own club |
137 | L Townsend / N Lee | W.Sen.2x Band 2 | Own club |
138 | M Harvey / H Muschamp | W.Sen.2x Band 2 | |
187 | Harriet O'Connor | W.J18.1x | Own club |
189 | Madeleine Kaye | W.J18.1x | Own club |
190 | Lucy Agambar | W.J18.1x | |
201 | Eleanor Peasnell | W.J17.1x | Own club |
202 | Erica Moran | W.J17.1x | Own club |
203 | Lydia Ukrasin | W.J17.1x | Own club |
205 | Holly Betteley | W.J17.1x | Own club |
209 | Lucy Pitt | W.J17.1x | Own club |
210 | Emma Boardman | W.J17.1x | Own club |
213 | Madeleine Clarke | W.J17.1x | Own club |
London RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
238 | James Sanders | MasB.1x | |
Maidstone Invicta
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
332 | P Manning / J Richards
(E) | Mx.MasC/D/E.2x | 14:28pm at
Cowey Sale
|
Molesey BC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
248 | Ed Bellamy | MasD.1x | Own club |
259 | Shaun Ellis | MasE.1x | |
262 | Guy Leppard | MasE.1x | Own club |
270 | William Hewitt | MasF.1x | |
276 | David Jillings | MasG.1x | Own club |
277 | Charles G Bowman | MasG.1x | |
288 | Michael Lanzer
(I) | MasH/I/J.1x | Own club |
290 | John Parker (I) | MasH/I/J.1x | Own club |
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
336 | E Drinkwater / A Mitchell
(D) | Mx.MasC/D/E.2x | Own club |
340 | Tom Middleton | Sen.1x Band 1 | Own club |
Maidenhead RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
342 | Victor Kleshnev | Sen.1x Band 2 | 14:34pm at
Cowey Sale
|
Monmouth RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
309 | Melanie Brown (F) | WMasD/E/F/G.1x | 13:07pm at
Cowey Sale
|
Putney Town RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
281 | Aba Carboo | W.MasB.1x | 12:55pm at
Cowey Sale
|
Quintin BC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
266 | Steven Aquilina | MasF.1x | 12:46pm at
Cowey Sale
|
275 | Charles Harrison | MasG.1x | 12:52pm at
Cowey Sale
|
Radnor House Sch
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
424 | Rheis Thomas | W.J16.1x | 15:14pm at
Walton R.C.
|
St Georges Coll
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Division 2 - Start Time 11:30
Division 4 - Start Time 15:30
Shoreham
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
282 | Sarah Faith | W.MasB.1x | |
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
339 | Thomas Faith | Sen.1x Band 1 | |
STH/ETX
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
24 | J Watling / N Hopkins
(I) | MasH/I.2x | 09:04am at
Cowey Sale
|
Staines
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
12 | M Donnison / T Moores
(E) | MasD/E.2x | 09:01am at
Cowey Sale
|
17 | M Francis / J Kernan
(C) | MasB/C.2x | 09:01am at
Cowey Sale
|
56 | E Jackson / E Bond | W.J15.2x | 09:07am at
Cowey Sale
|
63 | Jai Patel | J18.1x | 09:07am at
Cowey Sale
|
64 | Matthew Dargue | J18.1x | 09:07am at
Cowey Sale
|
65 | Thomas Morgan | J18.1x | 09:07am at
Cowey Sale
|
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
109 | L Froggatt / J Knipe | J16.2x | 10:40am at
Cowey Sale
|
178 | Jack Blake | J15.1x | |
181 | Szymon Grynczel | J15.1x | 11:01am at
Cowey Sale
|
191 | Liana Francis | W.J18.1x | 11:04am at
Cowey Sale
|
193 | Grace Thompson | W.J18.1x | 11:04am at
Cowey Sale
|
212 | Marcela Dawson | W.J17.1x | 11:07am at
Cowey Sale
|
214 | Jenna Bond | W.J17.1x | 11:07am at
Cowey Sale
|
216 | Charly Jackson | W.J17.1x | 11:07am at
Cowey Sale
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
222 | M Dargue / J Patel | J18.2x | |
223 | J Luiz / T Morgan | J18.2x | 12:31pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
311 | M Dawson / G Thompson | W.J18.2x | 14:22pm at
Cowey Sale
|
321 | S Grynczel / J Blake | J15.2x | 14:28pm at
Cowey Sale
|
SUA/ARD
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
333 | H Hayton / B Humphris
(D) | Mx.MasC/D/E.2x | 14:31pm at
Cowey Sale
|
Tormead Sch
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Division 2 - Start Time 11:30
Division 4 - Start Time 15:30
Tideway Scullers
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
2 | B Bridger / J Priestley | MasF.2x | |
4 | B Bridger / N McChesney
(E) | MasD/E.2x | 08:58am at
Cowey Sale
|
5 | R O'Sullivan / K Almand
(E) | MasD/E.2x | |
6 | L Burmester / W Cloherty
(D) | MasD/E.2x | |
9 | D Height / J Mott
(D) | MasD/E.2x | 09:01am at
Cowey Sale
|
30 | K Bellinger / E Fahey | W.MasC.2x | |
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
182 | Felix Clark | J15.1x | 11:01am at
Cowey Sale
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
241 | Lasse Burmester | MasC.1x | |
249 | Dov Ohrenstein | MasD.1x | |
254 | Rory O'Sullivan | MasE.1x | 12:40pm at
Cowey Sale
|
255 | Richard Ratcliffe | MasE.1x | 12:40pm at
Cowey Sale
|
257 | Ken Almand | MasE.1x | 12:40pm at
Cowey Sale
|
263 | William Cloherty | MasE.1x | 12:43pm at
Cowey Sale
|
267 | Nicholas McChesney | MasF.1x | 12:49pm at
Cowey Sale
|
268 | Benjamin Bridger | MasF.1x | 12:49pm at
Cowey Sale
|
272 | Jamie Priestley | MasF.1x | 12:49pm at
Cowey Sale
|
280 | Barbara Khiali | W.MasB.1x | 12:55pm at
Cowey Sale
|
285 | Elaine Fahey | W.MasC.1x | 12:58pm at
Cowey Sale
|
305 | Cecile Auty-Jacklin
(E) | WMasD/E/F/G.1x | 13:04pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
341 | Malachi Randell | Sen.1x Band 1 | 14:34pm at
Cowey Sale
|
349 | Nikolai Koenig | Sen.1x Band 3 | 14:43pm at
Cowey Sale
|
350 | Igor Baranov | Sen.1x Band 3 | 14:43pm at
Cowey Sale
|
353 | Mia Donn | W.Sen.1x Band 1 | 14:46pm at
Cowey Sale
|
355 | Hannah O’Flynn | W.Sen.1x Band 1 | 14:46pm at
Cowey Sale
|
356 | Joe McCarthy | J16.1x | 14:49pm at
Cowey Sale
|
357 | Zac Brockway | J16.1x | 14:49pm at
Cowey Sale
|
358 | Henry Pendred | J16.1x | |
361 | George Bell | J16.1x | |
363 | Jamie Rimmer | J16.1x | 14:52pm at
Cowey Sale
|
368 | Jacob Sivill | J16.1x | 14:55pm at
Cowey Sale
|
386 | Emmet Meidar | J16.1x | 14:58pm at
Cowey Sale
|
423 | Evie Patrick | W.J16.1x | 15:04pm at
Cowey Sale
|
426 | Grace Murray | W.J16.1x | 15:04pm at
Cowey Sale
|
Twickenham RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
15 | R Bryant / S Parker
(C) | MasB/C.2x | 08:56am at
Walton R.C.
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
240 | Michael Dowell | MasB.1x | 12:59pm at
Walton R.C.
|
246 | Rory Bryant | MasC.1x | 13:05pm at
Walton R.C.
|
247 | Stephen Parker | MasC.1x | 13:05pm at
Walton R.C.
|
271 | Simon Pullen | MasF.1x | |
Vesta RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
111 | D Standing / P Kingsley | Sen.2x Band 2 | 10:40am at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
343 | Adam Sperry | Sen.1x Band 2 | 14:37pm at
Cowey Sale
|
344 | Angus Macdonald | Sen.1x Band 2 | 14:37pm at
Cowey Sale
|
345 | Chris Jageurs | Sen.1x Band 3 | 14:37pm at
Cowey Sale
|
346 | Danny Standing | Sen.1x Band 3 | 14:40pm at
Cowey Sale
|
351 | Piers Kingsley | Sen.1x Band 3 | 14:43pm at
Cowey Sale
|
Walbrook
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
43 | A Watters / J Warner Lacey | W.J15.2x | 09:07am at
Cowey Sale
|
53 | N Gashi / E Warner | W.J15.2x | 09:07am at
Cowey Sale
|
Division 2 - Start Time 11:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
123 | C Eckersley / F Carter | W.J16.2x | 10:49am at
Cowey Sale
|
130 | B Strong / G Hogston | W.J16.2x | 10:49am at
Cowey Sale
|
135 | E Cullen / L Eliades-McNay | W.J16.2x | 10:52am at
Cowey Sale
|
143 | H Nyman / I Bilik | W.J14.2x | 10:55am at
Cowey Sale
|
144 | J Harper / E Moreno Masey | W.J14.2x | 10:55am at
Cowey Sale
|
155 | Will Manley | J15.1x | 10:55am at
Cowey Sale
|
156 | Marco Forlin | J15.1x | 10:58am at
Cowey Sale
|
169 | Oscar May | J15.1x | 10:58am at
Cowey Sale
|
180 | Sebastian de Laurens Castelet | J15.1x | 11:01am at
Cowey Sale
|
195 | Kate Harrison | W.J18.1x | |
436 | H Wood / I Harper | W.J16.2x | 10:46am at
Cowey Sale
|
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
228 | T Miall / J Oxley | J17.2x | 12:31pm at
Cowey Sale
|
232 | A Leaback / J Cooke | J17.2x | 12:31pm at
Cowey Sale
|
236 | W Campbell / M Carswell | J14.2x | 12:34pm at
Cowey Sale
|
304 | Alex (Ella) Tierney | W.J15.1x | 13:04pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
312 | H Gould / O De Jong | J15.2x | 14:25pm at
Cowey Sale
|
315 | B Hupe / Y Ibrahim | J15.2x | 14:25pm at
Cowey Sale
|
371 | Sebastien Filmer | J16.1x | |
372 | Tom Gibson | J16.1x | 14:58pm at
Cowey Sale
|
375 | Danny Oneill | J16.1x | |
404 | Aviana Bridge | W.J16.1x | |
406 | Rebecca Nyman | W.J16.1x | 15:04pm at
Cowey Sale
|
Weybridge Ladies
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Division 2 - Start Time 11:30
Weybridge RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Division 2 - Start Time 11:30
Division 3 - Start Time 13:30
Division 4 - Start Time 15:30
Walton RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 1 - Start Time 09:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
13 | J Pine / A Hornzee
(C) | MasB/C.2x | 08:56am at
Walton R.C.
|
19 | C Lowings / S Herranz | W.MasB.2x | 08:56am at
Walton R.C.
|
26 | S Eatock / B Philpott
(E) | WMasD/E/F.2x | 08:56am at
Walton R.C.
|
27 | S Ayers / J Mughal
(D) | WMasD/E/F.2x | 08:59am at
Walton R.C.
|
32 | D Habib Kanaan / F Williams | W.MasC.2x | 08:59am at
Walton R.C.
|
49 | R Lawson / F Dowdell | W.J15.2x | 09:05am at
Walton R.C.
|
52 | K Nepia / M Donnison | W.J15.2x | 09:05am at
Walton R.C.
|
58 | Henry Hall | J18.1x | |
59 | Harry Springett | J18.1x | 09:05am at
Walton R.C.
|
92 | Benjamin Mepham | J14.1x | 09:17am at
Walton R.C.
|
Division 2 - Start Time 11:30
Division 3 - Start Time 13:30
Division 4 - Start Time 15:30
Wallingford RC
Silver Sculls start numbers - 14th October 2023
Division 3 - Start Time 13:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
308 | Janet Mehers (G) | WMasD/E/F/G.1x | 13:07pm at
Cowey Sale
|
Division 4 - Start Time 15:30
Crew No | Name | Event | Boat at |
338 | Christopher Revell | Sen.1x Band 1 | 14:31pm at
Cowey Sale
|