Division 1 - Start Time: 10:30

Crew NoNameClubEvent
1 Kareek Garlick Winchester Coll8+ Academic
2 Louis Kibble Oratory Sch8+ Academic
3 Conor Cullen St Georges Coll8+ Academic
4 Joseph Guppy Bexhill RC8+ Club
5 Thomas Faith Shoreham8+ Club
6 Jozef Pavlica Coalporters8+ Club
7 Stanislaw Pauwels Weybridge RC8+ Club
8 John Wortley St Georges CollJ16.8+
9 Matthew Lees St Georges CollJ16.8+
10 Felix Warne Whitgift Sch BCJ16.8+
11 William Evans (G) (TO) BOA/UTC MasE/F/G.8+
12 Geoffrey Thomas (G) Weybridge RCMasE/F/G.8+
13 Nick Harris (E) Walton RCMasE/F/G.8+
14 Alexander Gamble Ross Rowing ClubJ18.4x-
15 Starsky Torchia StainesJ18.4x-
16 Lara Banks-Martin Ross Rowing ClubW.J18.8+
17 Zara Stewart St Georges CollW.J18.8+
18 Charlotte Drew Weybridge RCW.J15.8+
19 Olivia Hubbard Surbiton H SchW.J15.8+
20 Charlotte Brand Surbiton H SchW.J15.8+
21 Amy Brooks Wimbledon High SchW.J15.8+
22 Robert Prothero Kingston GS VetMx.MasA.8+
23 P Debois / R Benton (D) Putney Town RCMasC/D/E/F.2x
24 M della Casa / M Bishop (F) Walton RCMasC/D/E/F.2x
25 I Bates / M Koepp (E) Hillingdon RCMasC/D/E/F.2x
26 V Russell / T Adams (C) Walton RCMasC/D/E/F.2x
27 S Hopkins / G Payne (E) Bexhill RCMasC/D/E/F.2x
28 C G Bowman / S Kelly (E) Molesey BCMasC/D/E/F.2x
29 J Morris / S Morris (E) Bewl BridgeMasC/D/E/F.2x
30 R Suthers / R Purves (E) Bewl BridgeMasC/D/E/F.2x
31 T Swaffield / F Froome-Lewis Whitgift Sch BCJ16.2x
32 G Woods / M Lancaster Barn ElmsJ16.2x
33 T Torchia / W Goderski StainesJ16.2x
34 A Taylor / O Garnham Sir W Perkins s SchW.J18.2x
35 E Ayoade / I Daniels Sir W Perkins s SchW.J18.2x
36 L Adetola / E Keen Sir W Perkins s SchW.J17.2x
37 B Sinnott / C Williams Maidenhead RCW.J17.2x
38 H Bott / E Robinson-rice Barn ElmsW.J17.2x
39 K Kerr / J O'Dell Weybridge RCW.J17.2x
40 M Fowler / J Dorks CoalportersW.2x
41 C Webb / S Kunert Barnes Bridge LadiesW.2x
42 L Davis / R Hipolito Fulham ReachW.2x
43 G Smith / M Pidgeon Weybridge LadiesW.2x
44 E Rowland / L Smoothy Guildford RCW.2x
45 Oliver Bacchus Winchester CollJ15.4+
46 Inchan Yang Winchester CollJ15.4+
47 Kathryn Johnson (C) Eton ExcelsiorW.MasA/B/C.4x-
48 Sue Cole (B) Barnes Bridge LadiesW.MasA/B/C.4x-
49 Hilary Poole (C) Walton RCW.MasA/B/C.4x-
50 Michelle Shepherd (C) Weybridge LadiesW.MasA/B/C.4x-
51 Annika Gleichmann (A) Guildford RCW.MasA/B/C.4x-
52 Victoria Starr (B) Guildford RCW.MasA/B/C.4x-
53 Jane Wall-Budden Weybridge RCW.4x-
54 Charlotte Bish Eton ExcelsiorW.4x-
55 Sally Hills ShorehamW.4x-
56 M Bonnefous / F Williams Winchester CollJ16.2-
57 M Hall / J Nottingham Winchester CollJ16.2-
58 D Sykes / G Watling Ross Rowing ClubMasE.2-
59 Jennifer Field Weybridge LadiesW.4+
60 Andzelika Stozek WorthingW.4+
240 Josephine Boorman StainesW.4+
61 Deborah Hills ShorehamW.4+
62 Charlotte Herbet-Brown Sir W Perkins s SchW.4+
63 Ellie Brosnan Weybridge RCW.4+
64 Serena Joyce Maidenhead RCW.J16.4x-
65 Isabella Oliver Barn ElmsW.J16.4x-
66 Avril Walters St Georges CollW.J16.4x-
67 Saskia Brewster Wimbledon High SchW.J16.4x-
68 Madeline Coode (TO) Mossbourne Rowing AcademyW.J16.4x-
69 Laura Bullard (E) WalbrookW.MasE/F.4x-
70 Elizabeth Bernard (F) Molesey BCW.MasE/F.4x-
71 Helen Field (F) WalbrookW.MasE/F.4x-
72 Sue Eggeman (E) WalbrookW.MasE/F.4x-
73 Eve Linney Sir W Perkins s SchW.J16.4-
74 Imogen Dashfield Derby Rowing ClubW.J16.4-
75 Hasnain Shah Mossbourne Rowing AcademyJ15.4x+
76 Kirkland Childs ShorehamJ15.4x+
77 Sebastian Levy-Cadena WalbrookJ15.4x+
78 Harry Hose Mossbourne Rowing AcademyJ15.4x+
79 Charles McNulty Weybridge RCJ15.4x+
80 Matthew Kondo St Georges CollJ14.8x+
81 Paris Benjamin Whitgift Sch BCJ14.8x+
82 Nattaput Namchittai Winchester CollJ14.8x+
83 Max Culpin St Georges CollJ14.8x+
84 Elaine Parkin Guildford RCW.MasA.4x+
85 Giulietta Nigrelli Walton RCW.MasA.4x+
86 Victoria Cranwell Fulham ReachW.MasA.4x+
87 Emily Traylen Sir W Perkins s SchW.J14.4x+
88 Lily Saunders Putney High SchW.J14.4x+
89 Abby Jones Maidenhead RCW.J14.4x+
90 Ayra Tengku Sir W Perkins s SchW.J14.4x+
91 Anna Fay Cowell WalbrookW.J14.4x+
92 Amelia Saul Surbiton H SchW.J14.4x+
93 Sahiba Atwal Sir W Perkins s SchW.J14.4x+
94 Eleanor Lucas (TO) Walton RCW.J14.4x+
95 Veda Dharwar Lady E HollesW.J14.4x+
96 Yasmin Howe Ross Rowing ClubW.J14.4x+
97 Alexandra Osborne Putney High SchW.J14.4x+
98 Eleanor Raven Weybridge RCW.J14.4x+
99 Poppy Lydia Jaminson Maidenhead RCW.J14.4x+
100 Natasha Gayner (TO) Putney High SchW.J14.4x+
101 S Lambert / O Lintott Surbiton H SchW.J15.2x
102 I Sellers / A Parcell-Arregi Maidenhead RCW.J15.2x
103 J Cleary / H Leeper Maidenhead RCW.J15.2x
104 H Bott / E Jones Barn ElmsW.J15.2x
105 E Hollis / S Stuij Maidenhead RCW.J15.2x
106 K Dhillon / M Catton WalbrookW.J15.2x
107 K Smith / G Tacey Ross Rowing ClubW.J15.2x
108 A Buccellati / V Levi Barn ElmsW.J15.2x
109 C Chinn / B McGurk Sir W Perkins s SchW.J15.2x
110 A Fraser / I Bridge WalbrookW.J15.2x
111 S Biliutit / B Omoyeni Mossbourne Rowing AcademyW.J15.2x
112 S Darke / M McGuire Sir W Perkins s SchW.J15.2x
113 H Brodholt / E Lown Ross Rowing ClubW.J15.2x
114 E Merriman / K Remer Derby Rowing ClubW.J15.2x
115 S Beckh / O Bennett StainesW.J15.2x
116 F Feeley / S Thomas-Epstein Mossbourne Rowing AcademyW.J14.2x
117 I Grimshaw / E Roberts Walton RCW.J14.2x
118 E Bardsley-Taylor / E Hermon Ross Rowing ClubW.J14.2x

Division 2 - Start Time: 13:00

Crew NoNameClubEvent
119 John Wortley St Georges CollJ15.8+
120 Robert Scott St Georges CollJ15.8+
121 Jonty Nottingham Winchester CollJ15.8+
122 Daniel Munks Whitgift Sch BCJ15.8+
123 Freddy Pilkington Fulham Reach4x-
124 Thomas Faith Shoreham4x-
125 Matthew Heywood Walton RC4x-
126 Cassius Burley Mossbourne Rowing AcademyJ16.4x-
127 George Aubrey Ross Rowing ClubJ16.4x-
128 Tyler Torchia StainesJ16.4x-
129 Stanislaw Pauwels Weybridge RCJ16.4x-
130 Felix Warne Whitgift Sch BCJ16.4x-
131 Annabelle Taylor Sir W Perkins s SchW.J18.4x-
132 Charlotte Williams Maidenhead RCW.J18.4x-
133 Ella Ayoade Sir W Perkins s SchW.J18.4x-
134 Juliette Salgado Smith Maidenhead RCW.J18.4x-
135 Katie Kerr Weybridge RCW.J18.4x-
136 Imogen Dashfield Derby Rowing ClubW.J18.4-
137 Zara Stewart St Georges CollW.J18.4-
138 Kareek Garlick Winchester Coll4+ School
139 Connor Noyes St Georges Coll4+ School
140 Jack Cox Royal Holloway Univ4+ Club
141 Michael Carver Coalporters4+ Club
142 Sean Thomson Worthing4+ Club
143 Tony Upton Royal Holloway Univ4+ Club
144 William Mansfield Guildford RC4+ Club
145 Alexander Apps Shoreham4+ Club
146 George Waters Staines4+ Club
147 Mary Mortimer (C) Putney Town RCW.MasB/C.8+
148 Sally Percival Foy (C) Christchurch RCW.MasB/C.8+
149 Karen Shepherd (B) PTR/PAR W.MasB/C.8+
150 Anna Beresford-Knox (B) HSBC RCW.MasB/C.8+
151 Millie Walter St Georges CollW.J16.8+
152 Anna Armelin St Georges CollW.J16.8+
153 Anne-Marie Brock (D) Molesey BCW.MasD/E.8+
154 Dashiell Rae (D) WLT/WEY W.MasD/E.8+
155 Helen Field (E) WalbrookW.MasD/E.8+
156 M Baines / S Bown Coalporters2x
157 H Aitchison / A Burgess Coalporters2x
158 B Chan / A Bacchus Winchester Coll2x
159 G Woods / J Connolly Barn Elms2x
160 G Hertzog / A Lemmon St Georges Coll2x
161 M Huxtable / J Mouland Shoreham2x
162 Andrew Holloway (C) Christchurch RCMasC/D/E.4x-
163 Michele della Casa (E) Walton RCMasC/D/E.4x-
164 Robert Hale (E) Hillingdon RCMasC/D/E.4x-
165 Colette Dowdall Hillingdon RCMx.MasA.8+
166 John Short (G) Bradford on AvonMasG/H.4x-
167 James King (G) BTC SouthamptonMasG/H.4x-
168 Keith Trivett (H) Bradford on AvonMasG/H.4x-
169 J P Woowat (H) GUI/ETX/ STH MasG/H.4x-
170 L Hayes / F Williams Winchester CollJ18.2-
171 T Marcotty / C Allison Winchester CollJ18.2-
172 M Hall / F Stewart St Georges CollJ18.2-
173 S Owen / D Priechenfried St Georges CollJ18.2-
174 M Porter / C McNulty Weybridge RCJ15.2x
175 S Van Doorn / E Hepburn Mossbourne Rowing AcademyJ15.2x
176 S Rumfitt / X Khalid Winchester CollJ15.2x
177 J Hunter / I Williams Barn ElmsJ15.2x
178 A Allen / K Johnson (D) Eton ExcelsiorW.MasD/E/F.2x
179 F Brewer / S Arion (E) Eton ExcelsiorW.MasD/E/F.2x
180 J Emery / F Standley (F) Christchurch RCW.MasD/E/F.2x
181 A Hewitt / C Hague (C) Eton ExcelsiorW.MasA/B/C.2x
182 C Fukushima / A Marshall (A) Guildford RCW.MasA/B/C.2x
183 J Johnson / H Gray (B) Guildford RCW.MasA/B/C.2x
184 T Goldthorpe / K Stones (C) Weybridge LadiesW.MasA/B/C.2x
185 S Hanson / A Cass (B) WLT/MPS W.MasA/B/C.2x
186 A Hollis / E Sneller Maidenhead RCW.J16.2x
187 S Joyce / T Bishop Maidenhead RCW.J16.2x
188 D Martin / E Linney Sir W Perkins s SchW.J16.2x
189 K Stenning / H Jordan Sir W Perkins s SchW.J16.2x
190 A Campbell / I Langridge Christchurch RCW.J16.2x
191 L Banks-Martin / D Phillips Ross Rowing ClubW.J16.2x
192 E Merriman / K Remer Derby Rowing ClubW.J16.2x
193 I Hooker / O Griggs WorthingW.J16.2x
194 L Bruce / M Knight StainesW.J16.2x
195 K Gooch / E Burton StainesW.J16.2x
196 Ellen Bennett Weybridge RCW.J15.4+
197 Hannah Leeper Maidenhead RCW.J15.4+
198 Arjun Kang Cranmore Sch JrnJ14.4x+
199 Harry Coombs Winchester CollJ14.4x+
200 Nader Moghadam Winchester CollJ14.4x+
201 Harry Pickard Winchester CollJ14.4x+
202 Stanley Carrick Mossbourne Rowing AcademyJ14.4x+
203 Freddie Middleton WalbrookJ14.4x+
204 Elic Wales Ross Rowing ClubJ14.4x+
205 Edmond Zeghibe Walton RCJ14.4x+
206 Benjamin Pettifar Cranmore Sch JrnJ14.4x+
207 Olivia Hubbard Surbiton H SchW.J15.4x+
208 Rose Ghafoori-Hashjin Weybridge RCW.J15.4x+
209 Adel Merwanji Surbiton H SchW.J15.4x+
210 Molly Round Barn ElmsW.J15.4x+
211 Grace Taylor Sir W Perkins s SchW.J15.4x+
212 Eleanor O'Dell Sir W Perkins s SchW.J15.4x+
213 Polly Cameron Putney High SchW.J15.4x+
214 Megan Miremade Putney High SchW.J15.4x+
215 Grace Tacey Ross Rowing ClubW.J15.4x+
216 Maisie Everitt Weybridge RCW.J15.4x+
217 Elizabeth Alavidze Mossbourne Rowing AcademyW.J15.4x+
218 Josie Blake Sir W Perkins s SchW.J15.4x+
219 Gemma Larter Putney High SchW.J15.4x+
220 Imogen Beale Putney High SchW.J15.4x+
221 Anna Cefai Sir W Perkins s SchW.J15.4x+
222 Evelyn Moffatt WalbrookW.J15.4x+
223 Martha Wood Burway RCW.J15.4x+
224 Dallas Thompson Maidenhead RCW.J14.8x+
225 Danielle Louw Lady E HollesW.J14.8x+
226 Susannah Brandt Wimbledon High SchW.J14.8x+
227 Emily Myers St Georges CollW.J14.8x+
228 Madeleine Sil Sir W Perkins s SchW.J14.8x+
229 Maia Rey Macia Surbiton H SchW.J14.8x+
230 Eva Briody Weybridge RCW.J14.8x+
231 Iona Low Putney High SchW.J14.8x+
232 Natasha Murrin Putney High SchW.J14.8x+
233 Mary O'Donnell Sir W Perkins s SchW.J14.8x+
234 Livia Brittles Mossbourne Rowing AcademyW.J14.8x+
235 Katherine Crook Lady E HollesW.J14.8x+
236 Ellie Haynes Surbiton H SchW.J14.8x+
237 Olivia Higgins Wimbledon High SchW.J14.8x+
238 Emily Hermon Ross Rowing ClubW.J14.8x+
239 Cadence Webley St Georges CollW.J14.8x+